Menu

Verslag Huntenkring VIPS – 31 juli 2021

We kijken terug op een zeer geslaagde HUNTENPOP VIPS event. Veel stralende gezichten, vrolijke Huntenkringleden, lekker eten, netwerken en verrassend entertainment. De spectaculaire trampoline act, de fijne akoestische muziek van Crystal Dream en Magic Mike met zijn verbluffende goocheltrucs aan tafel en hilarische beveiligingsact waardoor bij de binnenkomst controle ineens onder andere messen, drugs en slipjes uit de zakken van onze leden tevoorschijn kwamen: het was een gezellig feestje met z’n allen.

Fijn om met veel van onze leden weer eens samen te komen en te kunnen proosten op het weiland aan de overkant van het Ourhlokaal: de plek waar we volgend jaar gewoon weer in de VIP area zullen staan van Huntenpop.

Onze huisfotograaf Stan Bouman legde alles weer vast op de gevoelige plaat.